O nás

Naše veterinární klinika byla založena v roce 2003 po rozsáhlé rekonstrukci prostor bývalého fotoateliéru. Zabýváme se především praxí malých zvířat od psů a koček, přes drobné savce všeho druhu (králíky, morčata, potkany, křečky, osmáky, činčily a další). Výjimečně navštíví naši kliniku i plazí pacienti nebo zástupci z ptačí říše. 

Zakládajícími členy byl MVDr. Kamil Schwetter a jeho kolega MVDr. Martin Ježek. Od této doby se na klinice vystřídalo spoustu dalších doktorů jako MVDr. Rostislav Šimek, MVDr. Lenka Grodzová, MVDr. Erika Košíková a příležitostně jste mohli potkat i MVDr. Lucii Janouškovou. Posledním členem v řadě doktorů, kteří ovlivnili chod naší kliniky byla MVDr. Tereza Šimonovská, která v dnešní době pracuje na záchraně želv ve vzdálené Nicaraguy.

V současné době se můžete těšit na vedoucího kliniky MVDr. Kamila Schwettera a jeho kolegyni MVDr. Kláru Kunčickou. V nesnázích jsou nám vždy nápomocny naše sestřičky Tereza Lattová a Františka Hořínková. Náš tým se v nedávné době rozrostl o nové mladé posily MVDr. Elišku Slunečkovou a MVDr. Kateřinu Štěpánkovou, které obě absolvovaly četné stáže v zahraničí.

Rozpisy jednotlivých služeb daných doktorů naleznete na této stránce níže. Kliknutím na políčko “STÁHNOUT ROZPIS” si stáhnete pdf verzi rozpisu služeb na akutální měsíc.

Rozvrh se může mírně lišit, pokud daný lékař onemocní, nebo například asistuje u akutního operačního zákroku. Děkujeme za pochopení