O nás

Naše veterinární klinika byla založena v roce 2003 po rozsáhlé rekonstrukci prostor bývalého fotoateliéru. Zabýváme se především praxí malých zvířat od psů a koček, přes drobné savce všeho druhu (králíky, morčata, potkany, křečky, osmáky, činčily a další). Výjimečně navštíví naši kliniku i plazí pacienti nebo zástupci z ptačí říše. 

Zakládajícími členy byl MVDr. Kamil Schwetter a jeho kolega MVDr. Martin Ježek. Od této doby se na klinice vystřídalo spoustu dalších doktorů jako MVDr. Rostislav Šimek, MVDr. Lenka Grodzová, MVDr. Erika Košíková a příležitostně jste mohli potkat i MVDr. Lucii Janouškovou. Posledním členem v řadě doktorů, kteří ovlivnili chod naší kliniky byla MVDr. Tereza Šimonovská, která v dnešní době pracuje na záchraně želv ve vzdálené Nicaraguy.

V současné době se můžete těšit na vedoucího kliniky MVDr. Kamila Schwettera a jeho kolegyni MVDr. Kláru Kunčickou. V nesnázích jsou nám vždy nápomocny naše sestřičky Tereza Zahrádková a Františka Hořínková. Náš tým se v nedávné době rozrostl o novou mladou posilu z rodinných řad – MVDr. Tomáše Schwettera a po ukončení stáže v Irsku očekáváme i MVDr. Elišku Slunečkovou, na kterou se všichni moc těšíme.

Rozpisy jednotlivých služeb daných doktorů budeme aktualizovat postupně, děkujeme za pochopení.