About Us

Naše veterinární klinika byla založena v roce 2003 po rozsáhlé rekonstrukci prostor bývalého fotoateliéru. Zabýváme se především praxí malých zvířat od psů a koček, přes drobné savce všeho druhu (králíky, morčata, potkany, křečky, osmáky, činčily a další). Výjimečně navštíví naši kliniku i plazí pacienti nebo zástupci z ptačí říše. 

Founding members were MVDr. Kamil Schwetter and his colleague MVDr. Martin Ježek. Since then, a number of other doctors such as MVDr. Rostislav Simek, MVDr. Lenka Grodzová, MVDr. Erika Kosikova and occasionally you could meet MVDr. Lucii Janoušková. The last member of a number of doctors who influenced the operation of our clinic was MVDr. Tereza Šimonovská, who is currently working on rescue of turtles in distant Nicaragua.

V současné době se můžete těšit na vedoucího kliniky MVDr. Kamila Schwettera a jeho kolegyni MVDr. Kláru Kunčickou. V nesnázích jsou nám vždy nápomocny naše sestřičky Tereza Zahrádková a Františka Hořínková. Náš tým se v nedávné době rozrostl o novou mladou posilu z rodinných řad – MVDr. Tomáše Schwettera a po ukončení stáže v Irsku očekáváme i MVDr. Elišku Slunečkovou, na kterou se všichni moc těšíme.

Rozpisy jednotlivých služeb daných doktorů budeme aktualizovat postupně, děkujeme za pochopení.