About Us

Naše veterinární klinika byla založena v roce 2003 po rozsáhlé rekonstrukci prostor bývalého fotoateliéru. Zabýváme se především praxí malých zvířat a sice psy a kočkami ale ošetříme také drobné savce všeho druhu. Výjimečně navštíví naši kliniku i plazí pacienti nebo zástupci z ptačí říše, pro ty se většinou po konzultaci  snažíme najít nejvhodnějšího specialistu.

Zakládajícími členy byl MVDr. Kamil Schwetter a jeho kolega MVDr. Martin Ježek. Od této doby se na klinice vystřídalo spoustu dalších doktorů jako MVDr. Rostislav Šimek, MVDr. Lenka Grodzová, MVDr. Erika Košíková a příležitostně jste mohli potkat i MVDr. Lucii Janouškovou. Dalším členem v řadě doktorů, kteří ovlivnili chod naší kliniky byla MVDr. Kateřina Štěpánková, kterou byste hledali až ve vzdáleném Irsku nebo MVDr. Tomáš Schwetter, který se vrátil praktikovat do svého rodného a sice Moravskoslezského kraje.

V současné době se můžete těšit na vedoucího kliniky MVDr. Kamila Schwettera a jeho kolegyně MVDr. Kláru Kunčickou, MVDr. Terezu Šimovoskou a MVDr. Elišku Slunečkovou. Novými přírustky je doktorský pár MVDr. Michal Mika a MVDr. Zuzana Komorová. V nesnázích jsou nám vždy nápomocny naše veterinární sestřičky Tereza Lattová a Františka Hořínková a sanitářka a veterinární asistentka a nositelka dobré nálady Simonka Kejmarová .

ROZPISY SLUŽEB !

Rozpisy jednotlivých služeb daných doktorů naleznete na této stránce níže POD FOTKAMI. Kliknutím na políčko „STÁHNOUT ROZPIS“ si stáhnete pdf verzi rozpisu služeb na akutální měsíc.

Rozvrh se může mírně lišit, pokud daný lékař onemocní, nebo například asistuje u akutního operačního zákroku. Děkujeme za pochopení